Wie is wie

Het centrumbestuur 
Raad van Bestuur 
voorzitter: Jan Meers 
ondervoorzitter: Paul Renier 
secretaris: Guido Bijnens 
penningmeester: Theo Donné 
leden: Erik De Winter, Gerard Janssen, Gerard Schuurmans, Fred Stijnen, Guido Vanpaeschen, Hugo Van Malcot, (Rudi Warson) 

Algemene Vergadering 
de leden van de raad van bestuur; 
verder: Jan Janssen, Lut Lenssen, Francis Loyens, Arnold Nivelle, Luc Pirard, Christiane Vanvinckenroye

De directie 
Algemeen directeur: Isabel Laing 
Directeur onderwijs: Els Alenteyns 
Directeur beheer & financiën: Raf Jamaer 
Directeur HR: Ann Verhaegen o 
Opleidingsdirecteurs: Mieke Indesteege, Karolien De Ridder, Goele Martens, Liesbeth Roeffart

De campusmanagers 
Qrios Genk: Kris Bollen 
Qrios Houthalen: Carine Paesen 
Qrios Maasmechelen: Phaedra Moors 
Qrios Maaseik: Elke Goossens 
Qrios Pelt: Goedele Nuyts 
Qrios Hasselt: Ilse Vanheybeeck 
Qrios Sint-Truiden: Mieke Vanparijs 
Qrios Herk-de-Stad: Marleen Kauffmann 
Qrios Tongeren: Gert Geraerts 
Qrios Aarschot: Peter Holsters 
Qrios Leuven: Philippe Houben 

De diensthoofden 
ICT & cursistenadministratie: Johan Gaethofs 
Financiën: Goedele Nuyts 
Infrastructuur: Petra Weltjens 

Het aanspreekpunt informatieveiligheid 
Johan Gaethofs, privacy@qrios.be 

De vertrouwenspersonen 
voor Qrios Genk: Danny Swerts, danny.swerts@qrios.be 
voor Qrios Houthalen: Hilde Philippe, hilde.philippe@qrios.be 
voor Qrios Maasmechelen: Sabrina De Hondt, sabrina.dehondt@qrios.be 
voor Qrios Pelt: Hilde Paesen, hilde.paesen@qrios.be 
voor Qrios Maaseik: Hilde Paesen, hilde.paesen@qrios.be 
voor Qrios Hasselt: Katja Michiels, katja.michiels@qrios.be Martine Lambilotte, martine.lambilotte@qrios.be 
voor Qrios Sint-Truiden: Mara Lahau, mara.lahau@qrios.be 
voor Qrios Herk-de-Stad: Peter Moestermans, peter.moestermans@qrios.be 
voor Qrios Tongeren: Roel Vankerkom roel.vankerkom@qrios.be 
voor Qrios Leuven: Peter Verluyten, peter.verluyten@qrios.be 
voor Qrios Aarschot: Nikki Liekens, nikki.liekens@qrios.be